1939

Lokalne SEO ma duże znaczenie

Jeśli prowadzą Państwo firmę w Krakowie lub jakimkolwiek innym mieście, czas zacząć poważnie myśleć o lokalnym SEO. Tego rodzaju pozycjonowanie naprawdę szybko staje się najważniejszym aspektem strategii marketingu cyfrowego. Lokalne pozycjonowanie jest trudnym tematem, który jednak my opanowaliśmy do perfekcji – dlatego jesteśmy tutaj po, aby zrobić to dla Państwa firmy!

Google cały czas aktualizuje swój algorytm. Ostatnia zmiana (zwana aktualizacją Pigeon) kładzie ogromny nacisk na lokalne wyniki wyszukiwania, co sprawiło, iż stało się ono priorytetem. My z pieczołowitością uwzględniamy to w swoich kampaniach SEO.

Kompleksowe działania w lokalnym SEO

Pierwszą rzeczą, jaką robimy, jest zagłębienie się w kod witryny. Zoptymalizujemy ją pod kątem Google od podstaw. Znajdziemy najskuteczniejsze słowa kluczowe i umieścimy je w odpowiednich miejscach. W skrócie, upewnimy się, że Google wie, jak trafić na Państwa stronę!

1940

Strona w Google Firma i Google Maps

Zadbamy o to, aby oddana w nasze SEO ręce firma była wymieniona i zarejestrowana w Mapach Google oraz posiadała wizytówkę Google Firma. To największa baza lokalnych firm i wiemy, jak ją w pełni wykorzystać! Wartościowa wizytówka firmy w aplikacjach Google pomaga zwiększyć ruch na stronie nawet o kilkaset procent, co bezpośrednio przekłada się na zyski firmy.
1941

Raportowanie działań SEO

Gdy lokalna kampania SEO zacznie działać, będziemy regularnie dostarczać Państwu opinie i raporty, a następnie będziemy dostosowywać się do aktualnych trendów i wprowadzać odpowiednie zmiany, aby upewnić się, że witryna stale się wyświetla na najlepszym możliwym miejscu.
1942

Elastyczność i różnorodność lokalnych działań

Wiemy, że SEO ewoluuje i dostosowujemy do tego na bieżąco nasze strategie SEO. Poza tym, podchodzimy indywidualnie do klienta. Dla nas nie ma jednej uniwersalnej kampanii. Każdy klient i każda firma jest inna – mamy tego świadomość i dlatego jesteśmy w stanie prowadzić różne kampanie w zależności od budżetu i wymagań.

Wizytówki NAP w pozycjonowaniu regionalnym

NAP to nic innego, jak serwisy internetowe, które umożliwiają zamieszczenie pełnych danych Państwa firmy w postaci wizytówki. Można w nich zawrzeć najistotniejsze informacje dotyczące Państwa działalności: specjalizację firmy, adresy, NIP, REGON, adresy www oraz e-mail, numery telefonów etc. Z punktu widzenia pozycjonowania regionalnego, posiadanie szeregu wartościowych wizytówek sprzyja wzmacnianiu się pozycji strony na lokalnym rynku. Dzieje się tak dlatego, że Google w łatwy sposób może powiązać Państwa biznes z konkretną lokalizacją (miastem, regionem).

W ramach naszej praktyki pozycjonerskiej wyselekcjonowaliśmy listę kilkudziesięciu najbardziej wartościowych serwisów NAP, aby lokalne SEO dla Państwa strony było efektywne i satysfakcjonujące. Nasi eksperci sprawdzą, jak ważną rolę może odegrać dodanie strony do portali NAP i doradzą najkorzystniejsze rozwiązanie.

map-1419170_1280