Marketing szeptany pomaga firmom w rozwoju, a my pomagamy planować związaną z nim strategię i pomagamy w jej realizacji. Mamy szczególne doświadczenie w pomaganiu ludziom w środowisku eCommerce, którzy chcieli wspiąć się na jego wyżyny i z naszą pomocą – stało się to możliwe!

 

Pomagamy małym firmom, które potrzebują regularnego źródła nowych zapytań biznesowych. Wspieramy także większy biznes z pełnym zespołem, który być może nie ma zdolności do opracowania i wdrożenia inicjatywy, związanej z tak specyficznym marketingiem.

1977

Doświadczenie i wiedza

Służymy pomocą, która obejmuje: strategię, planowanie, komunikację, a także wdrażanie wszelkich elementów kontekstu marketingowego. Dzięki szerokiej wiedzy naszych specjalistów, podejmowane działania mają głęboko przemyślaną motywację oraz cele.

1978

Kampanie i outsourcing

Możemy wziąć udział w każdej kampanii! Bierzemy również odpowiedzialność za osiągnięcie jasnego celu i oszczędność pieniędzy związaną z zatrudnieniem dodatkowych osób – nasze usługi outsourcingowe w ramach marketingu szeptanego to zdecydowanie niezawodna pomoc.

1975

Strategia i komunikacja

Zapewniamy solidne doradztwo strategiczne na temat tego, jak uzyskać istotne opinie od docelowych odbiorców, a nawet po zakończeniu kampanii marketingu z naszej strony –  wspieramy w procesie jej kontynuacji, zarówno na rynku lokalnym, jak też ogólnopolskim.

1976

Nieustanny rozwój

Rozumiemy rosnące zapotrzebowanie na usługi marketingu szeptanego, dlatego bezustannie doskonalimy się w tym temacie, poszukując nieprzerwanie jeszcze bardziej skutecznych strategii tworzenia pozytywnego odbioru marki.