Sprawdź swoje SEO

SEO jest ważnym czynnikiem w istnieniu online każdej firmy. To słowo, które prawdopodobnie słyszeli Państwo już wiele razy, ale czy wiedzą Państwo, jak najlepiej wdrożyć strategię SEO, która jest najlepiej dostosowana do biznesowych potrzeb? My wiemy!

Audyty SEO realizowane przez nasz profesjonalny zespół w kompleksowy sposób są niezastąpione w opracowaniu strategii, która będzie idealnie dostosowana do Państwa firmy. Posiadamy w tym zadaniu ogromne doświadczenie, dzięki czemu jesteśmy w stanie stworzyć perfekcyjny plan pozycjonowania w oparciu o Państwa realne możliwości i potrzeby.

Cele audytu SEO
Celem audytu SEO jest przede wszystkim stworzenie odpowiedniej strategii pozycjonowania w oparciu o dane, które pozyskujemy bezpośrednio z kodu strony. Dzięki odpowiedniemu audytowi pokazujemy, które słowa i frazy kluczowe są najistotniejsze.
Indywidualizm ponad wszystko
Wiemy, że strategia SEO musi być dostosowana do konkretnej firmy – dlatego też nigdy nie działamy ogólnikowo, ale zawsze opracowujemy unikalny plan. To dzięki temu witryna staje się w końcu optymalnie widoczna dla wyszukiwarek i potencjalnych klientów.
Na co zwracamy uwagę?
Skuteczny audyt to przede wszystkim sprawdzenie kilku najistotniejszych dla witryny elementów: infrastruktury technicznej, jakości i formatowania treści na stronie, a także zewnętrznego i wewnętrznego profilu linków. Poza podstawowymi wskaźnikami istnieje kilkadziesiąt innych, które również mają wpływ na pozycję strony.
Korzyści audytu
Zajmiemy się zbadaniem wielu czynników, wyjaśniając prostym językiem, jakie mają znaczenie w pozycjonowaniu. Na życzenie Państwa przeprowadzimy audyt SEO, który obejmuje dokładną analizę wskazanej witryny. Korzystając z wyników, przedstawimy zalecenia dotyczące poprawy jej pozycji w rankingu stron. Porównamy również pozycję strony z pozycją witryn konkurentów.